Pierwszy powód dla którego Twój biznes powienien mieć stronę www.

Żyjemy w czasach Internetu i świat jest w Internecie. Około 85% konsumentów używa komputera do szukania dosłownie wszystkiego. Większość potencjalnych konsumentów zanim zainteresuje się jakimś produktem lub usługą szuka go najpierw sieci.

Klient znający już Twoją firmę również oczekuje informacji o niej w internecie. Większość twoich konkurentów prawdopodobnie już ma stronę www. Również polecenia dzisiaj przechodzą przez drogę komunikatorów i social mediów.

Możesz myśleć, że Twój biznes nie potrzebuje strony. Błędnie zakładasz, że jeśli Ty nie korzystasz z internetu to Twoi klienci również.

Należy pamiętać, że każdy kontakt z konsumentem, również ten na odległość jest bardzo istotny dla autentyczności Twojej marki. Firma nie musi być tylko szyldem, wśród wielu na ulicy. Nawet proste biznesy powinny zadbać o swoją cyfrową wizytówkę.

Butik z ubraniami, który nie sprzedaje online również powinien mieć choć najprostszą stronę www lub profil na social media, chociażby po to by, informować o promocjach czy wyprzedażach.

Przede wszystkim:

Twój biznes zyska wiarygodność !

Jeśli masz stronę, ale wygląda ona amatorsko i przestarzale, profesjonalna zmiana jej wyglądu zapewni twojemu biznesowi dodatkowe zainteresowanie, co sprawi, że stanie się jeszcze bardziej godna zaufania.

Nie masz strony ? Napisz do mnie. Pomogę Ci stworzyć Twoje miejsce w sieci!

Elementoo