Grafik. Webdesigner. Pracuś.

#Pasjonata.

Cześć ! Nazywam się Robert.

Od zawsze lubiłem design i projektowanie. Największą satysfakcję sprawia mi tworzenie rzeczy od zera.

Zaczynałem od fotografii, jednak po kilku latach moją pasją stała się grafika komputerowa. I tak od prostych grafik i logotypów z czasem przyszedł moment na tworzenie stron i sklepów internetowych.

Na początku zająłem się mniejszymi firmami, które potrzebowały zmian wizerunku lub zakomunikowania klientom nowych cech marki. Dzięki zaufaniu moich dotychczasowych klientów w mojej głowie powstał plan na REBRANDING – czyli tworzenie nowej lub istniejącej marki od zera.  Od logotypu przez materiały graficzne, aż po witrynę internetową oraz sklep internetowy.

W mojej głowie codziennie pojawiają się nowe, nieszablonowe pomysły które tworzę samodzielnie.

Z wielką pasją i zaangażowaniem kreuję koncepcję nowej identyfikacji wizualnej dla kolejnych marek. Jeśli chcesz nadać swojej firmie trochę świeżości, po prostu napisz do mnie. Zaplanuję rozbudowę oraz marketing w mediach społecznościowych dla Ciebie i dla Twojej marki.

Nie bój się zmian. Razem możemy naprawdę wiele !

Logotyp to zwięzły i skuteczny sposób przekazywania informacji o Twojej firmie. Logo jest ważna częścią marki firmowej, i sprawia, że istotny wpływ na publiczne postrzeganie firmy. W rzeczywistości logo to jedna z najważniejszych inwestycji brandingowych, jaką może dokonać firma.

Współpracuje z: