palokawana.pl

_O kliencie:

"

Nasze kawy Specialty to kawy najwyższej jakości, sprowadzane od sprawdzonych dostawców i najlepszych plantacji, najwyżej oceniane w skali SCA. Jesteśmy zdania, że najlepsza kawa to taka, która Ci smakuje i która sprawi Ci najwięcej przyjemności. Czy nasza kawa do takich należy? Naszym zdaniem tak, ponieważ w swoim życiu wypiliśmy już hektolitry przeróżnych kaw i wiemy już jak smakuje najlepsza kawa i do czego chcemy dążyć.

Niezależnie od tego, czy Twoja kawa ma być intensywna, łagodna, mocna, słodka, czy kwaśna – każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Kawa ziarnista z naszej palarni jest zawsze dobrym wyborem, ponieważ na dłużej zachowuje swoją świeżość i jakość. Kawa mielona to następna opcja, którą możemy Ci zaoferować. Mielimy kawę na Twoje życzenie pod konkretne metody parzenia, abyś zawsze mógł uzyskać idealną małą czarną.

Kawa do ekspresu, kawa do kawiarki, kawa przelewowa czy może kawa do ekspresu ciśnieniowego? Jesteśmy pewni, że nasza kawa spełni Twoje oczekiwania. Również osoby lubiące alternatywne metody parzenia kawy znajdą u nas jaśniej palone ziarna, które idealnie oddadzą głęboki i naturalny owocowy smak.

Kawa marki Palokawana jest zawsze świeżo palona. Nie magazynujemy jej, dlatego nie traci ona swoich walorów smakowych ani aromatycznych, kiedy trafia w Twoje ręce.

Aktualnie w naszej ofercie posiadamy kawy brazylijskie, które są idealne na początek, jeśli chcesz zacząć przygodę z kawami specialty. Nie są to kawy aromatyzowane. Każde ziarna posiadają swoje naturalne walory smakowe. Naszym zadaniem jest starannie i odpowiednio je wypalić, by uzyskać ich charakterystyczny posmak i wyciągnąć z nich to, co najlepsze. Jesteśmy pewni, że nie raz zaskoczy Cię bukiet smaków i aromatów, a także świeżość naszych kaw.

"

Przewiń do góry