WordPress to popularny w ostatnich latach system zarządzania treścią o otwartym kodzie źródłowym (CMS). Wraz ze swoją rosnącą popularnością WordPress odnotował wzrost aktywności przestępczej i problemów z bezpieczeństwem.

Istnieją różne techniki zabezpieczania witryny WordPress, ale ważne jest, aby zrozumieć, że ryzyko włamania lub zniszczenia witryny nigdy nie zostanie wyeliminowane. Zamiast tego należy wdrożyć środki bezpieczeństwa, aby uniknąć ataków na strony internetowe i należy je traktować jako środki ostrożności, a nie obietnice, że nie zostaniesz zhakowany.

Jednym z najbardziej znanych dostawców zabezpieczeń jest WordFence, który oferuje bezpłatną wersję do użytku osobistego. Instaluje się na WordPressie, zapobiega infekowaniu Twojej witryny przychodzących zidentyfikowanych ataków i działa jako zapora złośliwego oprogramowania.

WordFence to doskonałe rozwiązanie dla każdej witryny opartej na WordPressie, która wymaga dodatkowej warstwy ochrony, aby zapewnić, że atakujący nie będą w stanie po prostu przełamać jej zabezpieczeń. WordFence ma zarówno proaktywne, jak i reaktywne funkcje bezpieczeństwa, które współpracują ze sobą, aby zapobiec zainfekowaniu witryny złośliwym oprogramowaniem przez ataki przychodzące.

Sucuri to firma zajmująca się bezpieczeństwem witryn internetowych z siedzibą w Atlancie.

Sucuri świadczy usługi ochrony stron internetowych przed zagrożeniami cybernetycznymi, takimi jak złośliwe oprogramowanie i próby włamania. Skanowanie witryn internetowych, eliminacja złośliwego oprogramowania, ochrona zapory i inne technologie bezpieczeństwa należą do ofert Sucuri.

Daniel Cid i David Dede, którzy wcześniej pracowali dla innej firmy zajmującej się bezpieczeństwem sieci, stworzyli Sucuri w 2008 roku. Nazwa firmy pochodzi od słów „bezpieczeństwo” i „bezpieczeństwo”. Aby Twoja witryna była czysta i chroniona przed hakerami, Tactical Web Media wykorzystuje kombinację usług bezpieczeństwa witryny. Dostępny jest również hosting oparty na zgodności, taki jak HIPAA i SOC II.

Więcej: https://tacticalwebmedia.com

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

Kategorie

Przeczytaj również

Tagi

Przewiń do góry