Aplikacja od Woocommerce już jest !

Czasami najlepszym czasem na sprawdzenie sklepu nie jest najlepszy czas, aby być przy komputerze – w pociągu, w korytarzu między spotkaniami, na plaży. Wejdź do nowej aplikacji mobilnej WooCommerce, aby ułatwić zarządzanie sklepami!

Zarządzaj WooCommerce, gdziekolwiek jesteś

Jednak zawsze i wszędzie tam, gdzie zarządzasz swoim sklepem, nowa aplikacja mobilna WooCommerce umieszcza WooCommerce w kieszeni, aby uzyskać natychmiastowe dane, powiadomienia i wiele więcej.

Pierwszą wydaną przez nas aplikacją była tylko iOS, ale cieszymy się, że wypuściliśmy nową i ulepszoną wersję na iOS i Androida.

Kluczowe cechy

  • Śledź swój sklep : sprawdź, które produkty działają najlepiej, sprawdź ogólne przychody i przeglądaj dane dotyczące zamówień i gości według dnia, tygodnia, miesiąca lub roku.
  • Zarządzaj zamówieniami : przewiń, filtruj lub wyszukaj konkretne zamówienia. Stuknij, aby wyświetlić informacje o zamówieniu – w tym produkty, wartość, dane klienta, szczegóły wysyłki i notatki – i wykonać podstawową realizację zamówienia.
  • Alerty zamówień w czasie rzeczywistym: uzyskaj powiadomienia o aktywności sklepu, w tym nowe zamówienia i recenzje produktów. Istnieje nawet opcjonalny dźwięk cha-ching!
  • Zobacz, które produkty działają najlepiej.
  • Przewiń, filtruj lub wyszukaj konkretne zamówienia.
  • Otrzymuj powiadomienia o aktywności sklepu.

Jak uzyskać aplikację i połączyć swój sklep

Aplikacja mobilna WooCommerce jest bezpłatna i dostępna już dziś w App Store iOS i Google Play . Istnieje szczegółowa dokumentacja dla iOS i Androida, która Cię poprowadzi.

Podobnie jak wtyczka WooCommerce, nasza aplikacja jest open-source, a kod jest dostępny na GitHub – iOS i Android  – jeśli chcesz poznać ją dalej.

Jeśli masz pomysł lub propozycję dla aplikacji mobilnej, chcielibyśmy ją usłyszeć: przeszukaj forum publicznych pomysłów i zaloguj się, aby dodać nowe lub dodać nowe.

Wymagania

Dlaczego potrzebuję Jetpack?

Wtyczka Jetpack łączy twoją hostowaną witrynę z kontem WordPress.com i zapewnia wspólny interfejs uwierzytelniania w wielu konfiguracjach serwerów i architekturach.

Zarówno Apple, jak i Google zezwalają tylko jednemu zaufanemu nadawcy na przesyłanie danych ze względów bezpieczeństwa ( czytaj więcej), dzięki czemu Jetpack jest dla nas najlepszym sposobem na udostępnienie nowoczesnych funkcji aplikacji mobilnych, takich jak powiadomienia push.

W ramach wymaganego połączenia z WordPress.com Jetpack buforuje * dane lokalnie na serwerach WordPress.com. Jeśli chcesz dokładnie dowiedzieć się, jakie dane synchronizuje Jetpack, oto pełny podział .